Ažurirane teme  ·  Nove poruke  ·  Clanovi  ·  Pravila foruma  ·  Traži  ·  RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 00:35 | Poruka broj: # 1
Grupa: Član

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
MarkoCepenkovDatum: Srijeda, 26.02.2020, 11:56 | Poruka broj: # 801

Poruka: 162
Status:

Quote Cirko ()
Ajmo ljudi da probamo da nadjemo gde moze da se zakupi ova lista? Imaju sportske kanale u hd rezoluciji i to na 50fps. Podelio sam post i na stranim forumima da vidimo kako da dodjemo do vlasnika i pitamo koja je cena. Hvala svima.

http://prodajabh.com/naildex_portbh/c/

http://79.137.42.117:88/stalker_portal/c/ ovo je ip adresa na kojoj se nalazi server od iste liste.

Зошто барате спам низ целиот форум.
Имате отворена тема и огласувате овде

IPTV - Ponuda i Potraznja

Ух,ах.Многу сум убав.Јас сум убав како слика.Hајубавиот.Само убави момци да се јавам, грда не ми треба.Моделатор на Пржени јајца.
FahmyDatum: Petak, 28.02.2020, 08:38 | Poruka broj: # 802

Poruka: 17
Status:

hvala hvala
MarkoCepenkovDatum: Petak, 28.02.2020, 10:40 | Poruka broj: # 803

Poruka: 162
Status:

Фахми си спамер, не е убаво да се однесуваш така.

Ух,ах.Многу сум убав.Јас сум убав како слика.Hајубавиот.Само убави момци да се јавам, грда не ми треба.Моделатор на Пржени јајца.
gasansDatum: Petak, 17.04.2020, 10:54 | Poruka broj: # 804

Poruka: 58
Status:

ljut
noviuovomeDatum: Ponedjeljak, 04.05.2020, 21:40 | Poruka broj: # 805

Poruka: 1
Status:

Imam neki stari android box i vrlo mi je nestabilan ovaj stb emu, probao sam i zadnju verziju i onaj prosli al nije to to. Ima neki stabilniji za android box a da radi sa mac?
nixsDatum: Petak, 15.05.2020, 21:02 | Poruka broj: # 806

Poruka: 40
Status:

ok
IgorCroDatum: Subota, 08.08.2020, 12:29 | Poruka broj: # 807

Poruka: 3
Status:

Pozdrav ljudi,

evo da se i ja požalim, jučer sam uzeo IPTV od A***

Prvo sam čekao link koji nikad nije radio nakon uplate, kada je proradio shvatio sam da sam prevaren, najme dobio sam stream od Balkan-X koji košta 6€ a ovaj mi je prodao kao kvalitetan za 10€.

Naravno poanta je u tome što se pričalo da je stream kvalitetan što uiopće nije nego je toliko loš da su neki kanali konstatno u loop a zatim pukne.

Ne želim javno imena ovdje stavljat več samo administratoru portala, to govorim jer nitko nije dao privolu za iznošenje......a osim toga preko paypal se vidi moje ime i prezime pa da nebi bilo.

Želim samo reć da ljudi pazite, treba uvest test 48h jer 24 je doslovce ništa.

hvala i lp
BornaDatum: Srijeda, 12.08.2020, 14:55 | Poruka broj: # 808

Poruka: 44
Status:

baa
nekitamoDatum: Srijeda, 19.08.2020, 18:07 | Poruka broj: # 809

Poruka: 6
Status:

Quote IgorCro ()
Želim samo reć da ljudi pazite, treba uvest test 48h jer 24 je doslovce ništa.

Ništa bez testa!
antonio123Datum: Petak, 28.08.2020, 19:52 | Poruka broj: # 810

Poruka: 16
Status:

korona test obvezan Cool Cool

Budi svoj,budi cool
antonio123Datum: Petak, 28.08.2020, 19:58 | Poruka broj: # 811

Poruka: 16
Status:

evo da se i ja malo nadovezem u svezi IPTV listi koji se djele šakom i kapom,no te niti ne mogu da vrijede no kad vec placate onda treba gledat da sve sto je jeftino nije ni da je kvalitetno.Zato moja preporuka radije kupiti u nekog tko vam je poznat i komunicirate s njim dosta i ok je nego li ovako na netu i reklo kazalo.Svi su oni ok dok se ne dokaze suprotno.Ja imam jednog provajdera u kojeg vec 3 put uzimam po 3 mj i zadovoljan sam s njim jer je uvjek tu na viberu ili wap-u kad zatreba.no ne zelim raditi reklamu ovdje.Eto moji ljudi kad nadjete nekog ko je ok i sve je u redu ne trazite i ne idite drugdje,i veliki pozdrav !!! hvala

Budi svoj,budi cool
AntbioticDatum: Srijeda, 28.10.2020, 12:19 | Poruka broj: # 812

Poruka: 1
Status:

Dali moze da mi kazete koi iptv portali gi preferirate za gledanje?Koi vi se megju top 3
Jas momentalno sum na clientportal bitka i kingbox
Fala
Forum » TV I RADIO » Internet radio i TV » Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om? (Jesam li zadovoljan sa uslugom mojeg IPTV-a?)
Search:
Top 30 Forumasa